android-o-logo1

Bluestacks Nedir Nasıl Kullanılır

 

Blue Stack 3 Android Oyunlarını bilgisayar ortamında oynamanızı sağlayan geliştirilmiş bir emulator uygulamasıdır, blue stack kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir, yazılımı indirip kurduktan sonra gelen arayüzüstünden her türlü android uygulamasını google play mağazasından indirip kurup çalıştırabilirsiniz.

Peki BlueStacks Tam olarak nedir?

BlueStacks App Player olarak lanse edilen bu yazılım Bluestacks firması  tarafından yapılan ve geliştirilen bir yazılımdır.

BlueStacks emulator yazılımı ile Android yüklü cihazlarda severek oynadığınız favori oyunlarınızı ve programlarınızı bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz,

Ayrıca popüler olan çoğu oyun mesela Candy Crush Saga, Kik Messenger, Temple Run 2 gibi gündemde olan  android uygulamalarını BlueStacks üzerinden sorunsuzca bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Yani kısaca BlueStacks  bir anlamda bilgisayarınızı sanal bir android cihaza çevirmektedir.  BlueStacks  normal bir program gibi çalışır. bilgisayarınızı yormaz, zarar vermez İşletim sisteinin altında çalışır. Format veya yeniden yükleme gibi işlemlere kesinlikle ihtiyaç duymaz.

BlueStacks nereden indirebilirsiniz.

BlueStacks uygulaması Hem PC Windows hemde MAC OSX bilgisayarlarda Çalışır.

BlueStacks Windows Versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

BlueStacks  Mac OSX Versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

PC’ye BlueStacks  kurabilir miyim?

Evet. BlueStacks N 3 Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 windows 10 gibi işletim sistemlerine kurulabilir ve çalıştırılabilir.

MAC’e BlueStacks kurabilir miyim?

Evet.  BlueStacks Ayrıca MAC bilgisayarlardada OSX işletim sisteminde sorunsuz çalışır.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Previous Post
2000px-Gnome-system-software-installer.svg
android emu android emulator bluestacks

Bluestacks Kurulumu Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir