red-speed-icon

Bluestacks 4 Çok Hızlı Geldi, İşte Bluestacks 4 Özellikleri


BlueStacks 4 ile Şimdi Daha Fazlası

Dünyanın en hızlı mobil platformu olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Oyunlarınızı daha iyi bir seviyeye ve deneyime ulaştırmak için en iyi oyun platformu BlueStacks 4’tür.

Intel, AMD, Qualcomm, Samsung gibi teknoloji devlerinin yaptığı yatırımların yanı sıra en büyük 100 mobil geliştiricileriyle doğrudan ortalık kuran BlueStacks dünyanın en iyi android oyun platformu olarak tanınmaktadır.

 

 BlueStacks 4 Yeniliklerinden bahsedelim. Android 7.1.2 (nougat) oyunlarını takılmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz. En iyi grafik için Hyper-G Graphics güncellendi ve grafiklerde olan bazı gecikmeleri ortadan kaldıran Al-driven kaynak yöntemi eklendi.

Takılmadan ve donmadan oyun performasınızı çok daha yükseklere taşıdı. Samsung Galaxy S9+’tan 6 kat daha hızlı performans elde edebileceksiniz. Bluestacks 3 ’ten  10 kat daha hızlı performans elde edildi.

 Arayüzü ise daha sadeleşti oyun oynamak daha keyifli ve profesyonel bir hal aldı. Kullanıcıların ara yüzlerinin temel parçası olan çekirdek oyun oynama işlemi son hıza getirildi.

 

Geliştirilmiş arayüzü ise key mapping yani yeni oyun kontrolleri penceresi ile tüm istediğiniz tuşlara yön verebilirsiniz.  İçeride gezinme sağlanması için kategorilere ayrılan anahtar kontroller varsayılan kontrollerle oynayabilir ve kendi tercihinize göre değiştirebilirsiniz.

 

Yeni BlueStacks 4’ü İndirin

 

 Android Emülatörü Android Oyun Platformuna dönütü dünyanın en popüler Android oyun platformu ve bluestacks’te en sevdiğiniz mobil oyunlarınızı pc’lerinizde veya Mac’lerinizde oynayabilirsiniz. Mobil oyunlarla bilgisayar oyunları arasında ki çizgiyi belirlemek tamamen size ait.

 

BlueStacks  Multi-instance Nedir?

BlueStacks multi-instance, kullanıcıların aynı anda  daha fazla oyun hesabı oluşturmasına izin veren ve olanak sağlayan bir alt yapıdır.

Birden fazla oyunu aynı pencereden rahatlıkla oynayabilirsiniz.  

Aynı oyunu aynı anda birden fazla hesapla farklı pencerelerde oynayabilirsiniz

 

BlueStacks Multi-instance  Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 

Tabi ki ilk özeliği aynı anda birçok oyunu birden oynayabilirsiniz. Herhangi bir karışıklık yaşamadan çok rahat bir şekilde farklı oyunlarınızı keyifle oynayabilirsiniz.  Özellikle RPG oyunlarında çoklu oturum sayesinde oyunlarınızı oynarsınız.

Sizde BlueStacks 4’e geçiş yaparak Yeni ve çok farklı modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olabilirsiniz. Bu arayüz, eski sürümün sahip olduğu  tüm pratikliğine ve kullanım kolaylığına sahip. ve buna Ek olarak daha sade bir görünüm, daha hızlı bir yüklenme süresi ve ayrıca daha estetik bir görünüm sunuyor. Alıştığınız tüm özellikler halen burada, ancak yerleri biraz değişti ve yeni özellikler kazandılar. Bnece yeni arayüzü çok seveceksiniz, ve size artı bir kullanım rahatlığı verecektir.

 

 Bluestacks 4 Uygulamayı indirmek için: https://www.bluestacks.com/tr/bluestacks-4/multi-instance.html 

Aşağıdaki görselde bluestacks 3 ile bluestacks 4 arasındaki farklar karşılaştırmalı olarak görünmektedir, buna göre bluestacks 4 Kardeşi 3 e göre daha hızlı daha stabil ve daha eğlenceli bir hale getirildi, bluestacks 4 ile uygulamalar ve oyunlar daha hızlı ve daha sorunsuz çalışır,

Etiketler: , ,
Previous Post
downloads-512
android emulator bluestacks Bluestacks 4

Bir Uygulamayı APK’yi BlueStacks 4’e Nasıl Yükleyebilirim?

Next Post
collapse_left_menu-512
android emu android emulator bluestacks Uncategorized

Windows 32 Bit Çökme Problemlerine Çözüm Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir