1

Bluestacks 3 Özellikleri

BlueStacks 3 Kendisini En İyi Oyun Deneyimi İçin Tasarladı!

BlueStacks 3, yıllardır kendisini güncelleyen bir app olmuştur.  Bugün resmi olarak BlueStack 3 kullanıma hazır olduğunu açıkladı.  Bu uygulama Mouse ve ya klavyenizle android oyunlarını oynamanıza izin verir ve böylelikle oynadığınız oyunlardan da puan kazanmış olursunuz.  Monitörünüz sayesinde oyunları daha yüksek çözünürlükte oynama imkanını size verir. BlueStack 3’te istediğiniz uygulamaları indirebilir ve kullanabilirsiniz. Fakat Android Emulators sayesinde daha hızlı ve iyi gerçekleştirmek için sıfırdan tasarlanmıştır.

Uygulama Merkezi Nedir?

Uygulama Merkezi, sizi diğer oyuncular tarafından oynanan ve popüler olan uygulamaları gösterir. Bir oyuna tıkladığınız zaman diğer oyun hakkında inceleme, oyun resimleri ve özetlerini bulabileceksiniz.

Hediyelik Eşya Merkezi Nasıl Kullanılır?

BlueStacks, daha önce hiçbir uygulamanın yapmamış olduğu bir deneyimi sizlere sundu. Başka geliştiricilerle ortaklık sağlayarak sizlere hediye merkezinde bir çok farklı oyun için tasarlanmış deriler, karakterler, altın gibi bir çok hediye seçeneğini bir araya topladı.  Böylelikle hem kazanmış olduğunuz puanlarla çekilişe katılıp hediye kazanma şansınız olur ayrıca kendiniz de satın alabilirsiniz.

En İyi Oyun Platformu

BlueStacks 3’ü diğer Android Emülatörleriyle karşılaştığı zaman  BlueStacks  en iyi ve en mükemmel performansa ve özelliklere sahip olduğunu sizde keşfedeceksiniz. BlueStacks 3, en temel kuralı oyunları en hızlı ve yumşak performansları elde etmek için en mükemmel oyun motoruna sahiptir.

Uygulamayı Kullanma Çokluğu

Örneğin telefonunuzda veya diğer Android Emülatörlerinde, aynı anda yalnızca bir uygulama kullanabiliyorsunuz fakat BlueStacks 3 sayesinden birden çok oyun ve uygulamayı aynı anda açmanıza olanak tanımakta. Multi-Instance  dediğimiz bir özelliğe sahiptir. Yani Clash of Clans, Clash Royale  gibi ağır mb olan oyunları aynı anda oynama imkanını sizlere sunuyor.

Çevre Uyumu Fonksiyonlar

BlueStacks 3’ün yani oyun motoru,  bilgisayarın özelliğine bakmamaksınız bilgisayarla otomatik olarak uyum sağlar. Oyunları olabildiğince hızlı ve takılma olmadan en iyi performansta oynamanız için tasarlanmıştır.   Bu özellik sadece BlueStack 3’te mevcuttur başka herhangi bir android uygulama bunu yapmaz.

BlueStacks’de Oyun Odaklama

BlueStacks 3, bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz herhangi bir oyunun çözünürlüğünü, boyutunu otomatik olarak kendisi odaklar. Bu yüzden siz sadece oyunun keyfini süreceksiniz. Oyunu açtığınızda herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmayacak.

 

Etiketler: , , , , , , , , ,
Previous Post
cache
android emu android emulator bluestacks

Bluestacks 3-4 OBB Dosyası Nerede. Nasıl Dosya Atılır

Next Post
1
android emu android emulator bluestacks

BlueStacks 3 İçin Sistem Gereksinimleri Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir