cache

Bluestacks 3-4 OBB Dosyası Nerede. Nasıl Dosya Atılır

Bluestacks 3  ve 4 programı içersinde bulunan OBB dosyasına ulaşmak için yapmamız gereken şey aslında basit, internetden indirdiğimiz özellikle yüksek boyutlu oyun dosyalarının APK sinin yanında birde OBB dosyası bulunmaktadır. apk dosyasını genelde sürükle bırak yöntemi ile bluestacks 3 yada 4 üzerine atabiliyoruz ama OBB dosyalarını maalesef bu yöntemle atmak mümkün değil.

Şimdi sizlere bir OBB dosyasını bluestacks içine nasıl atılacağını göstermek istiyoruz.

– İlk önce bluestacks ana menüsünde “ES file Explorer” yüklü olup olmadığını kontrol ediyoruz, eğer yok ise bu aracı indirip kuruyoruz.

– Daha sonra sırasıyla “Bilgisayarım” “C (Yerel Disk)” “ProgramData” “Bluestacks” “Engine””UserData” “SharedFolder” Klasörüne geçiş yapıyoruz.

– Atmak istediğimiz OBB “SharedFolder” klasörü içine kopyalıyoruz.

-Bluestacks ana menüsünde bulunan “ES file Explorer” programını çalıştırıyoruz.aşağıda resimlerdede gördüğünüz gibi açılan ekranda gerekli olan yerlere tıklıyoruz.

BestSharedFolder klasörü bizim bilgisayar ortamında kopyaladığımız OBB dosyasının bulunduğu yer olmaktadır.şimdi bizim burda yapmamız gereken bu klasörün içindeki dosyamızın üstüne mouse ile uzun süreli basılı tutarak kopyalamak ve kopyaladığımız dosyalayı aşağıda görsellerde gördüğünüz şekilde yolu izleyip gerekli olan klasör içine yapıştırmak

İşlem bu kadar , artık bluestacks ana menüde çalıştırmak istediğiniz uygulamayı tıklayarak çalıştırabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Bluestacks Son Sürümüne sahip değilseniz Aşağıdaki linkten her zaman güncel olan son sürümü indirebilirsiniz.

Etiketler: , , , ,
Previous Post
uninstall
android emu android emulator bluestacks Uncategorized

BlueStacks’i Bilgisayarımdan Tamamen Nasıl Kaldırabilirim?

Next Post
1
android emu android emulator bluestacks

Bluestacks 3 Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir